bilgi@hukukaksu.com

Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

0-(414)-313-25-78

İmambakır mahallesi 680.sokak No:63 Haliliye/ŞANLIURFA

Hakkımızda

Kurumsal / TARİHÇEMİZ

Hakkımızda

Aksu Hukuk Bürosu 2012 yılında Av.Ahmet AKSU tarafından kurulmuş bir hukuk ofisidir. Aksu Hukuk Bürosu konusunda uzman güçlü avukat kadrosuyla faaliyet göstermektedir.Özellikle Sigorta Hukuku alanında ihtisaslaşmayı ilke edinen Aksu Hukuk Bürosu, günümüzde kullanılan bütün hukuk kaynakları ile optimize bir şekilde davalarda daima müvekkillerinin lehine sonuç almak için çaba sarf etmektedir. Büromuz müvekkillerine daha kaliteli hizmet sunmak için elinden geleni yapmakla birlikte müvekkilleriyle güven ilkesine dayalı bir ilişkiden yanadır.Aksu Hukuk Bürosu ülkemizde hukuk sistemi içinde müvekkillerinin daha hızlı ve doğru olarak tüm zararlarının tazmini için çaba sarf eden ve bunu yaparken dürüstlük ilkesinden hiçbir zaman ayrılmayan ve bu çerçevede her zaman müvekkillerinin yanında olan bir hukuk bürosudur. Hukuk büromuz mesleğin gerektirdiği özen, dürüstlük,şeffaflık güven ilkelerini kendine esas almıştır. Büromuz bünyesinde çalışan tüm avukat ve çalışanlarımız özveri ve titizlikle müvekkil ve danışanlarımızı bilinçlendirmeye gayret etmektedir. Müvekkillerimize olmayacak şeylerin vaadini vermemeyi kuruluşumuzdan beri prensip edindiğimiz büromuzda müvekkillerimizi memnun edecek en iyi sonuç için çaba sarf etmeyi kendimize görev edindik. Bunu sağlamak adına her an müvekkilleriyle iletişim halinde olan ve her türlü yol ile bu iletişimi gerçekleştirip hukuki öngörülerini paylaşan büromuz yaşanabilecek tüm mağduriyetlerin önüne geçmeye çalışmaktadır. Büromuza ister doğrudan doğruya ulaşan isterse referans yoluyla ulaşan tüm müvekkillerimiz arasında ayrım yapmadan gerçekçi çözüm anlayışımızla hukuki yardım vermekteyiz. Bizim için en mühim hususların başında işimizi icra ederken avukatlık mesleğine aykırı hareket etmemek ve bunun akabinde müvekkil seçme özgürlüğümüz gelmektedir.

Vizyonumuz

Aksu Hukuk Bürosu mesleki alanda yıllardır süregelen tecrübelerle uzmanlaşmış bir kadroya ve şu ana kadar mağdur etmediği güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Danışanlarımıza 'müşteri' olarak değil 'müvekkil' olarak odaklandığımız büromuzda amacımız hukuk çerçevesinde müvekkillerimizin hakkını savunmaktır. Aksu Hukuk Bürosu, Türkiye geneline yayılmış hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerinin işinin ehli olmayan kimseler tarafından mağdur edilmesini engelleyerek hukuki yolla yardım sağlamayı ve onlara en uygun hukuki çözümü en kaliteli biçimde sunmayı hedefler

Misyonumuz

Aksu Hukuk Bürosu, tahminlerle, soyut kelimelerle konuşup müvekkillerini oyalamak yerine maddi manevi zararların tespitini delillerle ispatlayarak tazminatın miktarının doğru ve tatmin edici olmasını amaçlar. Kalite sürekliliğinin sağlanması için bu dalda tüm araştırmaları gerek ulusal gerekse uluslar arası yaparak gelişmeleri yakından takip edip sorunlar büyümeden çözümlemeyi hedefler. Aksu Hukuk Bürosu, müvekkillerinin sorunlarını benimser ve onların mağduriyetlerinin maksimum düzeyde giderilmesi için gerekeni hukuka uygun bir biçimde yapar.